Näitan kõiki 9 tulemust

Kristallidega võtmehoidja

6,90 
Lisa korvi
Kristallidega võtmehoidja on pandud kokku seitsmest imelisest poolvääriskivist, mis tervendavad, rõõmustavad ja teevad Sinu hingele pai. Kivid ja nende tähendused leiad veidi allpool. :)  

Õnneelevandiga võtmehoidja

9,90 
Lisa korvi
Feng Shui järgi tõmbab ülestõstetud londiga elavant majja õnne ja rikkust. Elevandi kuju soovitatakse panna aknalauale, nii hakkab ta akna kaudu väljast õnne majja tooma. Indias peetakse elevanti õnnejumalanna Ganesha maapealseks kehastuseks, seetõttu on elevant India kultuuris püha loom. Kanna õnneelevanti igapäevaselt endaga kaasas!

Võtmehoidja – tsitriin

6,90 
Lisa korvi
Tsitriini peetakse tugevaks kiviks, ta vahendab jõudu ja keskendumist, ta on võimas puhastaja ja uuendaja, ta tõmbab ligi õigeid inimesi ja võimalusi, tõstab meie enesehinnangut ja eneseusaldust, toidab meie sisemist rahu. Tsitriini peetakse ka küllusekiviks, toob rahaõnne koju. Mõõdud: 11,5cm

Võtmehoidja ja pudeliavaja

3,90 
Lisa korvi
Vahva korgiavaja, mida saab ka panna võtmete külge. Kui korgiavajat läheb vaja, siis on kohe hea võtta ja alati kindlalt kaasas. :) Kahjuks värvi valida ei saa. Pane kassas "lisainfosse" oma eelistus ja kui seda värvi meil kohapeal on, paneme selle.

Võtmehoidja – Roosa kvarts

6,90 
Lisa korvi
Roosa kvartsi võtmehoidja sobib igale inimesele. Roosa kvarts särab täies hiilguses. Roosa kvarts- Roosa kvartsi peamine tähendus on armastus ja kaastunne. Midagi on selles pehmes ja naiselikus kristallis, ta ei jäta kedagi külmaks. Roosa kvartsi kivi on tugevalt kinni nii südametšakra kui ka kurgutšakra küljes.

Võtmehoidja – Kristalliga

3,90 
Lisa korvi
Holography-kristalliga võtmehoidja.

Võtmehoidja – Teemant

4,90 
Lisa korvi
Teemantiga võtmehoidja, kuldse detailiga.